USR IOT Technology Limited - specjalista w dziedzinie przesyłania danych w przemyśle IoT.

Skupiając swoją uwagę na komunikacji szeregowej w obszarze IoT i M2M, firma prowadzi badania, rozwija nowe technologie. Posiadający certyfikat systemu jakości ISO9001, USR IoT dzięki temu, cieszy się uznaniem w branży i posiada rozpoznawalną markę. Co więcej, USR IOT udostępnia swoim klientom usługę chmury, dzięki której urządzenia mogą łatwo i bezpiecznie komunikować się ze sobą.

Propix jest bezpośrednim dystrybutorem firmy USR IOT Technology Limited. Dzięki temu, mają Państwo pewność, że oferowane przez Propix produkty USR IOT są oryginalne, pochodzą bezpośrednio od producenta i objęte są gwarancją. Jako bezpośredni dystrybutor, Propix zapewnia wysoką jakość obsługi klienta oraz fachowe doradztwo w zakresie produktów USR IOT.

USR-IoT

USR-G806-E USR-G806-E
Producent: USR IOT
Cena:

540,00 zł

zobacz więcej

USR IOT  to firma specjalizująca się w przesyłaniu danych w przemysłowym IoT. Jako producent konwerterów RS232 i RS485 na ethernet oraz modułów WiFi, modemów LTE i routerów 5G, firma oferuje swoim klientom różnorodne rozwiązania dla komunikacji szeregowej w obszarze IoT i M2M. W swoich urządzeniach USR IoT zapewnia również konwersję protokołu Modbus RTU na Modbus TCP, co ułatwia integrację z różnymi systemami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl